دستگاه تصفیه آب صنعتی مواد دارویی

آب یک عنصر اساسی در صنعت مواد دارویی است و نقش مهمی در ساخت ویتامین ها ، مکمل ها و مواد آرایشی از جمله فرآوری ، سرمایش و بهداشت دارد. کیفیت آب مورد استفاده در ساخت این محصولات توسط FDA تحت نظارت قانون مواد غذایی ، دارویی و آرایشی فدرال کنترل می شود. به عنوان یک ماده اولیه در محصولات دارویی ، آب باید عاری از سموم ، آلاینده ها و میکروب ها باشد. آب حاصل از تماس با محصولات از طریق فرآیند تولید نیز باید تصفیه شود تا هنگام تماس تجهیزات و محصولات ، خطر آلودگی را کاهش دهد. دو مورد از رایج ترین فرآیندهای تصفیه آب که در ساخت مواد ضدعفونی کننده مورد استفاده قرار می گیرد اسمز معکوس (RO) و تقطیر است. پس یکی از کاربردها، کاربرد دستگاه تصفیه آب صنعتی در تولید مواد دارویی می باشد.

تصفیه آب صنعتی

اسمز معکوس قادر است با مجبور کردن منبع آب از طریق غشای نیمه نفوذ ، تعداد زیادی از آلاینده ها را از آب خارج کند. این غشاء می تواند میکروب ها و آلاینده های خطرناک به قطر ۰٫۰۰۰۱ میکرون را فیلتر کند. با توجه به راندمان انرژی خود ، RO یک راه حل مقرون به صرفه را برای تولید کنندگان مواد مغذی فراهم می کند که به یک منبع قابل اعتماد از آب تصفیه شده برای تولید نیاز دارند.

تقطیر مطبوعات بخار

آب مقطر که به آن آب استریل نیز گفته می شود ، به دلیل داشتن درجه خلوص فوق العاده ، ماده اصلی در ساخت مواد مغذی و مواد آرایشی است. مواد شیمیایی ، مواد معدنی و سایر ناخالصی ها در طی فرآیند تقطیر جوشیده می شوند در حالی که آب خالص از طریق بخار و میعان برگردانده می شود. تقطیر ۹۹٫۹۹٪ از آلاینده ها را از بین می برد و آن را به عنوان یک راه حل ایده آل برای برآورده کردن الزامات سخت FDA تبدیل می کند.

آب خالص از کیفیت و ایمنی بالای محصولات مغذی اطمینان می دهد
FDA به تولید کنندگان نیاز دارد که از آب تصفیه شده در ساخت مواد ضدعفونی کننده استفاده کنند ، اما آب درست تصفیه شده بیشتر از مشخصات صنعت عمل می کند. از بین بردن فرصت ورود مواد خارجی به گردش کار ، کیفیت محصولات را نیز تقویت می کند. اگر محصولات توسط آب ناخالص آلوده شده باشند ، عواقب آن می تواند به ضرر قابل توجه مصرف کننده ، ضرر مالی و دادخواهی منجر شود. آب تصفیه شده صنعت مواد مغذی را سالم نگه می دارد.

در شرکت البرز آبکو توان ، در قسمت دستگاه تصفیه آب صنعتی در صنعت تولید مواد دارویی ، ما هر روز با بیش از ۲۵ میلیون گالن آب محصول ، منجر به تولید و پشتیبانی داروسازی و مواد مغذی برجسته شده ایم و حداکثر زمان بهره برداری را در هر مرحله انجام می دهیم. راه حل های تصفیه آب ما در سراسر جهان نصب شده است و از امنیت مصرف کنندگان و سودآوری صنعت پیشگام اطمینان حاصل می کند. نمونه کارها ما شامل طیف گسترده ای از محصولات مهندسی شده برای بخار خالص ، آب خالص (PW) و آب برای تزریق (WFI) است. امروز با ما تماس بگیرید تا یاد بگیریم که چگونه می توانیم در مورد نیازهای تصفیه آب به شما کمک کنیم.

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *