آب بطری

قبل از انتخاب آب بطری توسط شما، می خواهیم یادآوری کنیم که انتخاب های دیگر، مطمئن تر و کم هزینه تر از آب بطری هنگام انتخاب آب با کیفیت وجود دارد.

اگر این خبر را نشنیده اید، سطح فلز سمی آرسنیک در دو مارک آب بطری و آب چشمه معدنی پیدا شده است. شناخته شده است که سطح بسیار بالایی از آرسنیک با بسیاری از بیماری های مزمن مرتبط است. سطح آرسنیک موجود در نمونه های اخیر مارک های Peñafiel و Starkey بسیار پایین تر از سطح بهداشتی خطرناک است، با این حال آنها از استانداردهای فدرال فراتر رفته اند. شرکت ها فراخوان داوطلبانه را اعلام کردند ، حتی اگر مرکز بهداشت محیط آن را اجباری نکرده است.

آنچه را که می نوشید کنترل کنید

آیا می دانید حدود یک چهارم آب بطری TAP WATER است که فرآوری و دوباره بسته بندی شده است.

تنها راه برای ایجاد آرامش در مورد آنچه در آب مورد استفاده برای آشامیدن، پخت و پز، حمام کردن و تمیز کردن است، با فیلتر کردن آب شیر است. چه از نظر آب شهری و چه از چاه آب، آب شیر شما هنوز در معرض بسیاری از عناصر فیلتر نشده است قبل از بیرون آمدن از شیر آب شما.

سؤال: اگر کسی نودل را در آب در کارخانه شهرداری بگذارد و آن را با آب از طریق لوله ها و از شیر آب خارج کند، آیا نودل را می خورد؟

یک سیستم تصفیه آب در نهایت ارزان تر از خرید اب بطری به عنوان بطری های فردی از فروشگاه مناسب، گالن های موجود در فروشگاه مواد غذایی یا کوزه هایی است که به منزل یا کار شما تحویل داده می شود. مصرف کنندگان آمریکایی سال گذشته یک میلیارد دلار برای همه نوع تجهیزات تصفیه آب خانگی هزینه کردند – ۱/۳ آن بطری شد!

گزینه های کیفیت آب
سیستم آب معکوس اسمز (RO) ارزانتر از آب بطری است که به خانه شما تحویل داده می شود.

لازم به ذکر نیست، شما در مصرف آب دیگری که فاقد سیستم تصفیه آب در خانه شما است، پس انداز خواهید کرد:

  • قبض انرژی از بخاری آب
  • مواد شوینده، پاک کننده های خانگی ، صابون و شامپو
  • درمان رنگ آمیزی مو
  • کولرها و لوسیون ها
  • تعویض لباس (رنگ ها با آب سخت محو می شوند و سفت تر می شوند)

چرا؟ زیرا سختی در آب با قلیائی بودن یک تمیز کننده خنثی می کند. همچنین، مقاومت به سختی نیاز به نظافت بیشتری دارد، بنابراین حتی به مواد تمیز کننده بیشتری نیز نیاز است.

پیامدهای ریختن آب در پلاستیک:
همه ما اثرات زیست محیطی آب بطری را می دانیم. علاوه بر این، بسته به نوع پلاستیک مورد استفاده، قرار دادن آب در یک بطری پلاستیکی می تواند بر طعم و مزه تأثیر بگذارد. این معمولاً هنگامی ایجاد می شود که یک شرکت آب بطری از لیوان های پلی کربنات استفاده می کند.

عادت آب بطری خود را بشکنید و مطمئن باشید که با سیستم تصفیه آب می نوشید و از کیفیت بالایی استفاده می کنید. برای اطلاعات بیشتر یا مشورت با یک متخصص تصفیه آب، برای تعیین وقت ملاقات با ما تماس بگیرید.

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *