تصفیه آب خانگی

در اینجا پنج ملاحظه برتر در هنگام انتخاب سیستم تصفیه آب خانگی ذکر شده است:

۱) تصفیه خانه کامل یا آب آشامیدنی؟

اساساً دو نوع سیستم فیلتر آب مختلف در خانه ها نصب شده است:

سیستم استفاده “(POU) مانند سیستم اسمز معکوس که زیر سینک آشپزخانه شما نصب شده است

سیستم “نقطه ورود” (POE) تمام آب ورودی به خانه شما را فیلتر می کند

شما باید تصمیم بگیرید که آیا می خواهید فقط آب آشامیدنی را در شیر آب آشپزخانه خود را تصفیه کنید یا دوست دارید که تمام آب ورودی به خانه را درمان کنید؟ اغلب بهترین راه حل ترکیبی از تصفیه آب خانگی کامل و تصفیه بیشتر تصفیه شده در سینک آشپزخانه برای نوشیدن و پخت و پز است. درباره این گزینه ها بیشتر بدانید.

۲) آیا شما از چاه خصوصی استفاده می کنید یا آب شهر؟

آب چاه شما چقدر ناامن است؟

در حالی که تامین آب عمومی ما نسبتاً ایمن است ، صدها آلاینده وجود دارد که توسط سازمان حفاظت محیط زیست تنظیم نمی شود. همچنین فراوانی و ناراحتی در اعلامیه های آب جوش وجود دارد.

کسانی که در چاه های خصوصی هستند نگرانی های خاص خود را دارند. مطالعات نشان می دهد که ۴۰٪ از چاه های خصوصی حاوی باکتری E. coli و / یا coliform در هر زمان معینی هستند. سیستم های تصفیه آب اشعه ماوراء بنفش می توانند تمام خانه را از میکروارگانیسم های مضر محافظت کنند. بسته به میزان آلاینده ها و میزان آلودگی موجود در آب شما ، انواع مختلفی از روش های تصفیه موجود است.

۳) چه تعداد حمام در خانه شما وجود دارد؟

برخی از سیستم های تصفیه آب براساس حداکثر سرعت جریان آب در خانه شما اندازه گیری می شوند. به عنوان مثال ، در صبح ممکن است شما دوش بگیرید ، شستشوی توالت ، ماشین ظرفشویی در حال دویدن و ماشین لباسشویی در … همه به طور همزمان باشد. چه مقدار آب در این مواقع اوج استفاده از طریق خانه شما جاری خواهد شد؟ دانستن تعداد حمام در یک خانه ، اغلب یک روش سریع و ساده برای تعیین اندازه مورد نیاز سیستم های تصفیه آب خاص است.

۴) چند نفر در خانواده شما هستند؟

برخی از سیستم های تصفیه آب براساس میانگین کل آب مورد استفاده خانواده شما در یک روز معین اندازه گیری می شوند. در یک دوره معمولی ۲۴ ساعته ، چه مقدار آب در خانه شما استفاده می شود؟

به طور کلی ، دانستن تعداد افرادی که در یک خانه زندگی می کنند ، غالباً می تواند سرنخ هایی در مورد مصرف آب خانگی ایجاد کند ، و بنابراین سیستم تصفیه آب در چه ابعادی برای خانه شما مناسب تر است.

۵) چه چیزی در آب شماست؟

دانستن آنچه در آب شماست ، نقش مهمی در ارزیابی نیازهای تصفیه آب شما خواهد داشت. به عنوان مثال ، اگر در آب خود سرب دارید ، یک متخصص آب ESP می تواند شما را به سمت سیستمی هدایت کند که بتواند سرب را از بین ببرد. برای اطلاع از آنچه در آب شما است ، “گزارش سالانه کیفیت آب” را از وب سایت تأمین کننده آب محلی خود پیدا کنید.

EPA به کلیه سیستم های آب جامعه نیاز دارد تا یک گزارش سالانه کیفیت آب ، که بعضاً به عنوان یک گزارش اعتماد به نفس مصرف کننده (CCR) برای مشتریان خود خوانده می شود تهیه و تحویل دهند. برای یافتن گزارش اعتماد به نفس مصرف کننده محلی ، به این وب سایت EPA مراجعه کنید. همچنین ، برای تجزیه و تحلیل بیشتر یا آب چاه ، ما یک آزمایش آب دقیق تر را توصیه می کنیم.

سیستم های تصفیه آب بهترین هستند؟

برخی پاسخ ها به این ۵ سؤال ساده و برخی دیگر دشوارتر است. با تجزیه و تحلیل آب و پاسخ به سؤالات فوق ، تیم متخصصان البرزآبکوتوان ما آماده هستند تا در انتخاب بهترین سیستم فیلتر آب خانگی برای نیازهای شما به شما کمک کنند.

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *