دستگاه تصفیه آب صنعتی

این که شما برای خرید یک سیستم تصفیه آب صنعتی جدید یا تعویض سیستم قدیمی تر مانند سیستم اسمز معکوس چند مرحله ای بازار را رصد کنید، هم پس انداز است و هم حرکت رو به جلو. هدف شما انتخاب یک سیستم تصفیه است که بیشترین بازده سرمایه گذاری را به شما می دهد. این می تواند به معنای پس انداز از طریق هزینه های آب، هزینه های کار و نگهداری یا هزینه های مربوط به زمان به روز باشد. برای شروع، به چند عامل مهم مانند میزان بازیابی آب، سهولت استفاده و هزینه کلی برای حفظ طول عمر واحد نگاه کنید. هدف این است که روی عواملی که برای اهداف سازمان شما مهم هستند، تمرکز کنید. در این راهنمای ساده، عواملی را که تیم شما هنگام انتخاب سیستم تصفیه آب اسمز معکوس صنعتی مناسب باید در نظر بگیرند، بیان خواهیم کرد.

نیازهای تصفیه آب را مشخص کنید

کلید اصلی انتخاب سیستم تصفیه آب مناسب برای شرکت شما با استدلال به این که چه ویژگی هایی به بهترین وجه به نفع تصفیه آب شما خواهد بود به دست می آید. با بررسی خود ارزیابی سیستم RO شروع کنید، که به شما کمک می کند تا آنچه مورد نیاز و مهمترین تیم شما برای تصفیه آب صنعتی است را شناسایی کنید.

به همه برنامه ها و عملیات های مربوطه مانند تمیز کردن مخازن یا پر کردن بطری های نوشیدنی توجه داشته باشید. تعیین کنید که چه مقدار آب به طور مداوم استفاده می شود. این به شما کمک می کند تا تصمیم بگیرید که سیستم شما چه اندازه بزرگ یا کوچک باشد و سرعت آن را ارائه دهد. اگر تأسیسات شما از سیستم تصفیه آب برای تصفیه و استفاده مجدد از آب استفاده می کند، تمام جریان های مختلف آب که ممکن است نیاز به تصفیه داشته باشد را شناسایی کنید. این امر بر مشخصات سیستم تصفیه آب از جمله عملیات پیش و بعد از عمل تأثیر می گذارد.

منبع تأمین آب خوراک

بسته به منبع آب شما ممکن است تحت تأثیر تغییرات فصلی و شرایط آب و هوایی باشد. در صورت بروز این مسئله، شما نیاز به یک سیستم تصفیه آب دارید تا بدون کند شدن روند تصفیه، نوسانات موجود در آبهای خوراکی را برطرف کند. اگر آب شما توسط یک شهرداری تأمین شود، شما یک جریان مداوم خواهید داشت اما اگر هزینه آب شما زیاد باشد می خواهید گزینه های تصفیه آب با ریکاوری بالا را در نظر بگیرید.

نگرانی های خود را ارزیابی و پرداخته کنید

سرانجام، هنگام ارزیابی یک سیستم جدید تصفیه آب ، نگرانی های کوچک و بزرگی در میان ذینفعان اصلی وجود خواهد داشت. آیا هزینه بزرگترین نگرانی شماست؟ به دنبال سیستمی باشید که بازده قدرتمندی برای سرمایه گذاری داشته باشد. اگر تیم شما بیشتر نگران صرفه جویی در وقت و هزینه های نیروی کار است ، به دنبال سیستمی باشید که بتواند مدت زمان طولانی تری را بدون تمیز کردن قطعات یا تعویض قطعات اجرا کند، یا سیستمی که با مداخله بسیار کمی از سوی اپراتور کارخانه قابل بهره برداری باشد. در نظر گرفتن عوامل کلیدی شما در انتخاب سیستم تصفیه آب صنعتی مناسب، باید از همه ذینفعان در نظر بگیرید. از این گذشته، این یک سرمایه گذاری اساسی است که می تواند در صورت انتخاب صحیح بر شرکت شما تأثیر بگذارد.

به کمکی نیاز دارید؟

کارشناسان تصفیه آب ما می توانند یک ارزیابی آب تعریف را به شما ارائه دهند تا به شما در تصمیم گیری در مورد نوع تصفیه آب صنعتی که به بهترین وجه نیازهای شرکت شما باشد، کمک کنند.

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *