تصفیه آب صنعتی

تصفیه آب صنعتی اسمز معکوس (RO) به سرعت در حال تبدیل شدن به روش تصفیه انتخاب برای طیف گسترده ای از مشاغل است. این دستگاه قادر است ضمن بهبود سیستم های پایین دست شما، از قبل از تصفیه آب خوراک استفاده کند. این سدیم و سرب را با صرفه جویی قابل توجهی در انرژی از بین می برد و نگهداری آن به طرز چشمگیری آسان است. می توان از آن برای پیش تصفیه آب قبل از دیونیزاسیون استفاده کرد و این امر را برای تولید دارویی، آرایشی و میکروچیپ ایده آل کرد.

همه سیستم های تصفیه آب صنعتی اسمز معکوس (RO) صنعتی به طور یکسان عملکرد را بهینه نمی کنند. کیفیت و دوام با توجه به میزان جریان، انتخاب های غشایی و سایر مؤلفه ها متفاوت است. با این حال، بهترین سیستم های RO تجاری دارای خصوصیات کمی هستند.

بهره وری

یک سیستم استاندارد RO برای تولید تنها یک گالن آب خوراک، ۲۰ گالن آب را هدر می دهد. بهترین بازیابی نفوذ باید با راندمان ۷۰٪ قابل اطمینان کار کند تا ارزش خوبی برای پول فراهم کند.

غشاهای کم انرژی

عناصر غشایی RO با انرژی کم می توانند با کاهش فشار روان بدون از دست دادن راندمان کار کنند. این یک بخش قابل توجهی از هزینه های عملیاتی شما را کاهش می دهد و در عین حال احتیاج به بازیابی دقیق و نیازهای مصرفی یک سیستم پریمیوم را دارد.

تجهیزات پیش تصقیه

راندمان سیستم RO با حجم ناخالصی ها و مواد معدنی موجود در ردکردن محدود می شود. برای جلوگیری از گرفتگی سیستم، تصفیه باید در مرحله قبل از تصفیه سدیم و سایر ذرات معلق را از بین ببرد. به این ترتیب نیاز به نرم کننده های آب نیست و بازده سرمایه گذاری بهبود می یابد. یک کارخانه پیش تصفیه با کیفیت از فیلترهای کربن برای از بین بردن مواد معدنی و کلر استفاده می کند تا در نتیجه آنها به غشاهای حساس RO آسیب نرسانند. این همچنین از شستشوی آلاینده های آلی به داخل آب خوراک شما جلوگیری می کند.

رتبه بندی میکرونی

فیلترهای عمق ۵ میکرون دارای عمق کمتری نسبت به فیلترهای استاندارد دارند، بنابراین می توانند رسوب بیشتری نسبت به جایگزینهای تحتانی داشته باشند. این رتبه بندی ۹۹٫۹٪ ذرات ۵ میکرون و بزرگتر را حذف می کند. رده بندی مطلق میکرون می تواند تقریبا تمام ذرات اندازه بیان شده را رد کند، بنابراین آنها در صنایع که خلوص مهم است مانند تولید مواد غذایی، تولید داروسازی و میکروالکترونیک از محبوبیت بالایی برخوردار هستند، محبوب ترین هستند. فیلترهای عمق برای رسیدن به خلوص بالاتر، آب را از غشای غلیظ عبور می دهند.

اطلاعات بیشتر

در البرزآبکوتوان، سیستم های RO پیشرفته تجاری ما، تمام این الزامات را برآورده می کند، بنابراین آنها برای استفاده در بخش های بسیار تنظیم شده ایده آل هستند. دستگاه های ما با داشتن سطح بالایی از بازپرداخت و هزینه های عملیاتی پایین به عنوان برخی از بهترین های صنعت شناخته می شوند. برای کسب اطلاعات بیشتر، با یکی از مهندسان ما تماس بگیرید تا از مشاوره ی رایگان ما استفاده کنید.

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *