دستگاه تصفیه آب صنعتی مواد غذایی

کیفیت آب به دلیل نقش دوگانه آن به عنوان یک ابزار و یک ماده مؤثر، تاثیر بسزایی در فرآیندهای تولید صنعت غذا و نوشیدنی دارد. برای اطمینان از یک محصول ایمن، قابل اعتماد و مداوم، رهبران در صنعت مواد غذایی روی دستگاه تصفیه آب صنعتی که مقررات را رعایت می کند و به اطمینان از یک محصول با کیفیت که کمک می کند، سرمایه گذاری می کنند.

ایمنی مصرف کننده در صنایع غذایی و نوشیدنی

آب در بسیاری از محصولات یک ماده فعال محسوب می شود و همچنین وسیله ای برای تمیز کردن و بهداشت در صنایع تولید مواد غذایی و آشامیدنی بسیار مهم است. به عبارت دیگر، یک منبع قابل اعتماد آب عامل اصلی در یک محصول قابل اعتماد است. وقتی مراقبت ویژه ای برای محافظت از آبرسانی صورت نمی گیرد، تولیدکنندگان خطر ایجاد یک محصول لکه دار را دارند، که می تواند عواقب مالی و شهرت را به دنبال داشته باشد. یک سیستم تصفیه آب صنعتی با از بین بردن سموم و مواد بیولوژیکی که می تواند بر ایمنی مواد غذایی و نوشیدنی تأثیر بگذارد، به تولیدکنندگان و مصرف کنندگان آرامش می بخشد.

قابلیت اطمینان محصول

کیفیت منابع آب شهری و طبیعی مانند رودخانه ها، دریاچه ها یا اقیانوس ها با توجه به شرایط کاهش یافته متفاوت است. یک روش درمانی برای همه منابع مناسب نیست. سیستم های تصفیه آب مثل دستگاه تصفیه آب صنعتی که در منابع مختلف کار می کنند نیاز به روش های مختلف تصفیه دارند و می توانند کیفیت های مختلف خروجی آب خالص را داشته باشند. به منظور مقابله با ناسازگاری در منابع آب خوراک ، تولید کنندگان مواد غذایی و آشامیدنی از فناوری های تصفیه آب صنعتی برای تصفیه آب خام در آب تصفیه شده یا کیفیت آب فوق العاده خالص برای عملیات خود استفاده می کنند. این یک مزیت اساسی در ساخت یک محصول قابل اعتماد است.

کیفیت

هنگامی که آب فوق العاده خالص یک ماده اصلی در محصول شما است ، تأمین آب تأسیسات و ستفاده از دستگاه تصفیه آب صنعتی شما تأثیر عمیقی در طعم محصولات شما دارد. کلرید ، سولفات و آنیون های دیگر بر طعم شراب ، آبجو و سایر نوشیدنی ها تأثیر منفی می گذارند. مواد بیولوژیکی همچنین ترکیب طعم را تغییر می دهد. اسمز معکوس و سایر فن آوری های نوآورانه تصفیه آب ، خالص ترین آب برای توسعه محصول شما را تضمین می کند.

تجهیزات تصفیه آب

معمول است که از تأثیر آب بر طول عمر تجهیزات تولید کنندگان غافل شوید. قلیائیت آب، رسوبات، مواد آلی و مواد معدنی می توانند بر روی خدمات شما تأثیر بگذارند. از ساخت سنگ آهک گرفته تا خوردگی، آسیب های ناشی از آب می تواند راندمان عملیاتی را کاهش داده و هزینه تعمیر و نگهداری و تعمیرات را افزایش دهد. یک سیستم تصفیه آب تأسیسات شما را به صورت کارآمد نگه می دارد و همچنین طول عمر تجهیزات ضروری را افزایش می دهد ، این می تواند به معنای صرفه جویی در هزینه های طولانی مدت باشد.

شرکت البرز ابکو توان آبهای خالص را برای فرآیندهای تولید در صنایع غذایی و نوشیدنی با استفاده از دستگاه تصفیه آب صنعتی فراهم می کند.

نمونه کار شرکت البرز ابکو توان شامل گسترده ترین طیف محصولات مهندسی شده برای آب تصفیه شده دستگاه تصفیه آب صنعتی در صنعت مواد غذایی ، آب مقطر و بخار خالص است. محصولات و راه حل های ما از مواد اولیه با کیفیت و آب شستشو شده برای آب بطری های جهان، نوشیدنی های ورزشی و محصولات غذایی محافظت می کنند. از نرم کننده های آب، اسمز معکوس و فشرده سازی بخار گرفته تا ذخیره سازی و توزیع، ما راه حل های متنوعی را برای نیازهای شما به آب فوق العاده خالص ارائه می دهیم.

2 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *