تصفیه فاضلاب صنعتی

راه حل های تصفیه فاضلاب صنعتی به یکی از اقدامات مهم برای تصفیه فاضلاب تبدیل شده است. برای مبارزه با کمبود فزاینده آب آشامیدنی یا یافتن منابع بهتر آب برای فاضلاب ، چندین قرن است که از این روش استفاده می شود ، و تصفیه خانه فاضلاب MBBR برای تصفیه فاضلاب در هر دو بخش صنعتی و خانگی مورد استفاده قرار می گیرد.

سیستم راکتور MBBR یا Moving Bed Biofilm Reactor یک فرآیند پیشرفته برای تصفیه فاضلاب با استفاده از یک فرآیند تخصصی فن آوری بیولوژیکی است. این روش تصفیه را می توان برای هر دو بخش شهری و صنعتی برای از بین بردن نیترات ، حذف BOD و تصفیه آب مورد استفاده قرار داد. این سیستم درمانی همچنین می تواند با دیگر سیستم ها یکپارچه شود تا به عملکرد حذف آلاینده بالاتر برسد.

مزایای تصفیه فاضلاب MBBR

تصفیه خانه فاضلاب بیوفیلم تخت یا تصفیه خانه فاضلاب MBBR شامل یک سیستم عملیاتی ساده است که پاکیزگی آب را بیش از چارچوب های معمول تصفیه خانه فاضلاب به دست می آورد. فرمول تصفیه صنعتی MBBR روز به روز در حال فراگیری است. این فناوری به دلیل مزایای متعددی که نسبت به فرآیند تصفیه آب لجن فعال معمولی (ASP) دارد ، به فناوری تصفیه بیولوژیکی ارجح تبدیل شده است و در اینجا مزایای اساسی آن است. نگاهی بیندازید:

اسکان بهداشتی:

فناوری پیشرفته و نقشه های بیولوژیکی مورد استفاده در این سیستم ، آن را از نظر سلامتی و دوستدار محیط زیست بیشتر می کند.

کارآمد و عملی:

در ضمن تصفیه فاضلاب ، این سیستم مقادیر کمتری از مواد جامد را بدون استفاده از پلیمر تولید می کند که باعث می شود کارایی بیشتری داشته باشد و هزینه عملیاتی را نیز در مقایسه با سیستم های تصفیه آب معمول کاهش می دهد.

ابعاد کوچک:

در حالی که سیستم های تصفیه آب مختلف فضای زیادی را برای قرار دادن نیاز دارند ، سیستم های فاضلاب MBBR با یک فضای کوچک سازگار است ، که اکثر آنها ۱/۳ فضای مورد نیاز سیستم فاضلاب دیگر هستند.

راندمان هزینه:

در مقایسه با سایر سیستم های فاضلاب ، تصفیه خانه فاضلاب MBBR کاملاً منطقی است و در هزینه های عملیاتی و نگهداری در رده ای با بودجه مناسب قرار می گیرد.

مناسب برای استفاده:

کل سیستم بسیار انعطاف پذیر و کاربردی و آسان است. سیستم های آن انعطاف پذیر برای کنترل بدون هیچ گونه مشکل هستند.

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *