تصفیه آب و فاضلاب صنعتی

از پلیمرها معمولاً در تصفیه آب و فاضلاب صنعتی استفاده می کنند تا بتواند لخته سازی زباله های جامد را آغاز کند، به گونه ای که می توان آن را با روشی نسبتاً آسان از آب جدا کرد. در حالی که مطمئناً پلیمرهای تصفیه فاضلاب می توانند فرایندها را از این طریق کارآمدتر کنند، زیاده روی در استفاده از این مواد شیمیایی می تواند به تجهیزات، هدر دادن پول، افزایش مصرف انرژی و همچنین هزینه های عدم انطباق پذیری آسیب برساند.

برای اطمینان از موفقیت آمیز بودن برنامه های شیمیایی، سازمان ها می توانند به دنبال پلیمرهای تصفیه فاضلاب و پشتیبانی تخصصی بگردند. برخی از شرکت ها انواع محصولات پلیمری کاتیونی و آنیونی از جمله پلیمر آنیونی B40 را ارائه می دهند که برای شفاف سازی، ضخیم شدن و آبگیری مفید است. این شرکت ها باید با ارائه خدمات گسترده ای به صنایع طی سالها – اعم از نقاشی گرفته تا ساخت راه، پردازش گرانیت، کاربردهای فلزی، ساخت سنگ و فرآوری مواد غذایی – از دانش عمیقی برخوردار باشد تا بتواند از مواد شیمیایی مناسب استفاده کند.

بهره مندی از یک راه حل منحصر به فرد

هر نیاز شیمیایی که ممکن است شما داشته باشید،شرکت البرزآبکوتوان می تواند آنها را مرتفع کند. علاوه بر پلیمرهای تصفیه فاضلاب، انتخاب ما شامل اسیدها، قلیاها، سیلندرهای فیلتر و تهویه لجن است. بسیاری از این مواد شیمیایی در مقادیر مختلف در بنزین و فله موجود هستند و این امکان را برای شما فراهم می کند که مقداری از فاضلاب تصفیه شده را بدست آورید. ما به عنوان یک تولید کننده تجهیزات شناخته شده و قابل اعتماد، همچنین می توانیم هر فناوری جدیدی را که برای عملیات شیمیایی خود نیاز دارید از جمله مخازن مخلوط کن، سیستم های تغذیه شیمیایی و سیستم های رابط انسان و ماشین (HMI) تهیه کنیم.

برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد تصفیه آب و فاضلاب صنعتی و سایر راه حل های اثبات شده ما برای عملیات شما، امروز با البرزآبکوتوان تماس بگیرید.

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *