دستگاه تصفیه آب صنعتی

اکتبر آغاز فصل تعطیلات است که با هالووین آغاز می شود. فیلم ها و لباس های ترسناک در صدر ذهن همه است. با این حال، مردم نمی خواهند بشنوند که آب آنها برای آشامیدن و استفاده از آن برای تمیز کردن ترسناک است. حتی متخصصان کیفیت آب نمی خواهند شما را بترسانند که فکر کنند کیفیت آب شما کمتر از تمیز یا بی خطر است. واقعیت این است که اگر شما آب شهری دارید، تجهیزات تصفیه آب صنعتی مطابق با استانداردهای EPA برای کیفیت آب هستند. با این حال، آب شما می تواند تمیز تر باشد! آلاینده های فردی مانند سرب و PFAS حتی بعد از تصفیه آب در سطح شهر یک واقعیت است.

PFAS (مواد perfluoroalkyl و polyfluoroalkyl) گروه بزرگی از مواد شیمیایی ساخته شده توسط انسان است که از دهه ۱۹۵۰ در صنعت و محصولات مصرفی در سراسر جهان مورد استفاده قرار می گیرد. این مواد شیمیایی برای ساختن محصولات خانگی و تجاری که در برابر گرما و واکنشهای شیمیایی مقاومت می کنند و در دفع روغن، لکه ها، گریس و آب مورد استفاده قرار می گیرد. مواد شیمیایی PFAS شامل PFOA (اسید perfluorooctanoic) و PFOS (اسید سولفونیک پرفلوروکتان) است.

بنابراین ، آیا این آلودگی ها در آب ما کافی هستند تا به ما آسیب برساند؟ برخی معتقدند که ما به دلایل سلامتی به این مواد معدنی به اصطلاح در آب خود نیاز داریم. سطح کلر و فلوراید و همچنین سایر عناصر فیلتر نشده در سطح آب برای سلامتی شما مفید نیستند. می توانید قبل از بیرون آمدن آب از آب شیر آب با تجهیزات تصفیه آب، بیشتر این ذرات میکروسکوپی را فیلتر کنید. آیا آرامش بیشتر نخواهید داشت وقتی در حال نوشیدن، استحمام و پخت و پز با آب تمیزتر و سالم تر هستید؟

اگر چاهی دارید، باید تجهیزات تصفیه آب را نصب کنید. اگر قبلاً تجهیزات چاه خود را نصب کرده اید، اما در مدتی مورد بازرسی قرار نگرفته است، حتما بزودی با یک متخصص کیفیت آب معتبر یا دارای مجوز دولتی تماس بگیرید. اکثر آژانسهای محیط زیست توصیه می کنند صاحبان خانه هایی که آب چاه را هر ساله آزمایش می کنند برای کل باکتریهای کلی فرم، نیتراتها، مواد جامد محلول و سطح pH. به یک متخصص تصفیه آب با مجوز حرفه ای قانونی اعتماد کنید تا به شما در انتخاب سیستم UV مناسب، خنثی کننده و سایر تجهیزات تصفیه آب چاه برای خانه شما انتخاب کند.

به هر حال، قیمت تجهیزات تصفیه آب نیز ترسناک نیست! نصب سیستم تصفیه آب با گذشت زمان نسبت به خرید بطری های آب ارزان تر است و شما در محیط زیست نیز صرفه جویی می کنید. بعلاوه، بیشتر شرکت های تصفیه آب برنامه و بودجه اجاره ای ارائه می دهند.

برای کسب اطلاعات بیشتر با البرزآبکوتوان تماس بگیرید یا با یکی از متخصصان تصفیه آب ما مشورت کنید تا به شما آرامش خاطر دهد که آب شما تمیز و بی خطر است.

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *